HIZLI İLETİŞİM & DESTEK HATTI: +90 (212) 251 05 87
Leuchtturm 1917 - Türkiye

İLETİŞİM

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye de ki yüklenici Firma İsmi : Mustafa Can Bahadır PULKO

 

LIGHTHOUSE ALBUM YAYINCILIK VE LEUCHTTURM 1917

 

“Gün geçtikçe iletişim kurmanın ve sosyalleşmenin daha da dijitalleştiği bu dünyada, bir düşünceyi basitçe kağıda geçirmek her zamankinden daha büyük bir istek uyandırıyor.”

 

1917’de kurulan Lighthouse Albüm Yayıncılık, yüksek kalite kırtasiye üretiminde 90 yılı geride bırakan bir deneyime sahiptir. Şirket 1948 yılında Hamburg’da yeniden kurulduğunda, Lighthouse Albüm Yayıncılık’ın uluslararası yayılması 1960’lara kadar hız kesmeden devam etti.  Şirket, posta pulu ve madeni para albümü üretiminde dünyanın lider markası haline geldi. 1990’ların sonunda, Axel ve Max Stürken, geleneksel Hanseatik aile şirketinin 4. kuşağı olarak yönetimi devraldı. 2004’ün sonunda, Philip Döbler kırtasiye sektöründe yeni ürünler geliştirilmesini ilerletmek için gruba katıldı. Ve Axel, Max Stürken kardeşlerle birlikte LEUCHTTURM1917 markasına hayat verdi.

 

‘Detaylar fark yaratır’ felsefesine göre geliştirilen ve piyasaya sürülen geleneksel not defterleri markanın esasını oluşturur. Stürken kardeşler ve Philip Döbler için, not defterlerini kendilerinin sıradan defterlerde arayıp da bulamadıkları işlevsel detaylarla donatmak önemliydi. Bu nedenle, tüm Leuchtturm1917 not defterleri; numaralandırılmış sayfalar, boş içerik sayfaları ve yüksek kaliteli mürekkep dağıtmayan kağıt özelliklerine sahiptir. Bunun yanı sıra defterlerde, lastik bant, şerit ayraç, arka kapak cebi ve arşivleme için etiket takımı standart olarak yer alır. Bu detaylar tüm ürünlere kendine özgü bir işlevsellik kazandırmakta ve 17 canlı renk seçeneği ile benzerlerinden ayırmaktadır.

 

Philip Döbler 8 yıldan uzun bir süredir LEUCHTTURM1917 markasının gelişiminden sorumludur. Yüksek düzeyde uluslararası bilinilirliğine ulaşan bu marka, farkı yaratanın hem detaylar hem de renkler olduğunu kanıtlamaktadır.

 

PULKO olarak 1987 yılından itibaren filatelik ve nümismatik malzemelerin üretimi konusunda dünyanın en büyük fabrikası olan Alman Leuchtturm Albenverlag Co. GmbH KG'nin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. PULKO 2014 yılından beri Leuchtturm1917 ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını da üstlenmiştir.

 

Güven & Güvenlik Ödeme Seçenekleri Nakliye & Teslimat Şirketimiz
· 30 gün içinde iade imkanı
· SSL Şifreleme
· Gizlilik ve Güvenlik Politikası
· Üye Sözleşmesi
· Banka Havalesi
· Kredi Kartı
VISA MasterCard
· Hızlı Teslimat
· Hakkımızda
· Haberler
· Detaylarımız
· Perekende Satış Noktalarımız
 
LEUCHTTURM1917 Türkiye. Tüm hakları saklıdır. Anasayfa  |  Gizlilik Koşulları  |  iletişim  |  site haritası